آموزش

پس از خرید محصول از توسا، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش از سیستم، چگونگی کار با آن بخش را به طور خلاصه به کاربران شما آموزش می‌دهند. هر چند برای تسلط کامل بر هر سیستم، شرکت در دوره آموزشی آن سیستم ضروری است.

شرکت توسا

تعیین نیازمندی های آموزشی

پس از نصب نرم‌افزارها بر روی سرور(ها)، کارشناسان آموزش ما اقدام به بررسی نیازهای آموزشی نموده و کاربران را برای آموزش راهبری و کاربری سیستم طبقه‌بندی می‌کنند. در کنار آموزش حضوری، سازمان می‌تواند از آموزش الکترونیک محصولات توسا نیز بهره‌مند شود.

شرکت توسا

تعیین سرفصل های آموزشی

بر اساس نوع نرم‌افزارهای سفارش داده شده، کارشناسان آموزش توسا اقدام به تدوین سرفصل‌های آموزشی می نمایند و برنامه زمانی آموزش را با همکاری نمایندگان مشتری نهایی می‌کنند.

شرکت توسا

ارائه گواهینامه

پس از برگزاری دوره‌های آموزشی، شرکت‌کنندگان می‌توانند در آزمون عملی شرکت نمایند و در صورت موفقیت در این آزمون گواهینامه کاربری یا راهبری نرم‌افزارها را دریافت نمایند. گواهینامه‌های اخذ شده می‌تواند مدرکی مهم در اثبات سطح توانایی کاربران در کار با محصولات توسا باشد.

آخرین اخبار، مقالات و اطلاعات نرم افزارهای ما را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.

خبرنامه توسا
ثبت

آدرس:

خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی، چهارراه زایشگاه، خیابان صمدیه لباف، چهارراه اول، پارک علم و فناوری خراسان شمالی، طبقه دوم، شرکت توسعه سامانه های ارتباطی عمید (توسا)

تلفن:

۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۲ | ۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۴
۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۰ | ۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۱

پست الکترونیک:

Info@tosa.ir