استقرار

ما می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو در چند سال اخیر تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

شرکت توسا

ارائه برنامه زمانبندی استقرار

با توجه به اطلاعات دریافت شده از مرحله مشاوره، کارشناسان استقرار برنامه زمانبندی راه‌اندازی سیستم‌ها را در سازمان از نصب نرم‌افزار تا آموزش کامل کاربران ارائه می دهند.

شرکت توسا

ارسال پیشنهاد سرور مناسب و تجهیزات مورد نیاز

برآورد نیازهای سازمان در مرحله مشاوره منجر به ارائه پیشنهاد مناسب برای تامین نیازمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌شود. در این مرحله کارشناسان ما با تعامل با کارشناسان مشتری، برای تهیه سرور(ها) و سایر تجهیزات مناسب با آنها همکاری می‌نمایند.

شرکت توسا

دریافت اطلاعات پایه مورد نیاز در سیستم از مشتری

اطلاعات پایه، مجموعه داده‌هایی است که برای هر سازمان باید به‌صورت پیش‌فرض در نرم‌افزارها وجود داشته باشد. این اطلاعات می تواند شامل ساختار سازمانی، عناوین اشخاص و مواردی از این دست باشد.

شرکت توسا

نصب و راه اندازی نرم افزار های مورد نیاز مشتری

پس از تهیه سرورها و دریافت اطلاعات پایه، مجموعه نرم‌افزارها بر روی سرور(ها) نصب شده و تنظیمات مورد نیاز برای استقرار و عملیاتی شدن در سازمان اعمال می‌شود. اطلاعات پایه دریافت شده در این مرحله وارد نرم‌افزار می‌شود و در صورت نیاز، اطلاعات پیشین سازمان که در دیگر نرم‌افزارها قرار داشته، تبدیل (Convert) به اطلاعات مناسب برای نرم‌افزارهای توسا می‌گردد.

آخرین اخبار، مقالات و اطلاعات نرم افزارهای ما را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.

خبرنامه توسا
ثبت

آدرس:

خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی، چهارراه زایشگاه، خیابان صمدیه لباف، چهارراه اول، پارک علم و فناوری خراسان شمالی، طبقه دوم، شرکت توسعه سامانه های ارتباطی عمید (توسا)

تلفن:

۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۲ | ۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۴
۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۰ | ۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۱

پست الکترونیک:

Info@tosa.ir