مشاوره

ما در توسا باور داریم که مشاوره نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن اطلاعات کافی به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات ما ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید.

شرکت توسا

معرفی راهکار ها و محصولات

کارشناسان شرکت با حضور در محل یا دعوت از شما برای حضور در شرکت، شما را با توانایی‌ها و امکانات محصولات و ویژگی های راهکارها آشنا می نمایند. این معرفی باعث می شود تا شما هرچه بهتر با قابلیت‌های محصولات آشنا شوید و تصمیم مناسب را اتخاذ نمایید.

شرکت توسا

دریافت اهداف و سیاستگذاری های سازمان

برای ارائه راه حل متناسب با نیاز سازمان، ما اقدام به بررسی و شناسایی نیازهای سازمان و بررسی اهداف و سیاستگذاری های سازمان می‌نماییم. در این مرحله سعی می کنیم تا با برگزاری جلسات با افراد کلیدی، به چگونگی پاسخ به مسائل سازمان دست پیدا کنیم.

شرکت توسا

مشخص شدن حوزه های مکانیزاسی سازمان

پس از بررسی اهداف و شناسایی نیازها، کارشناسان ما اقدام به مشخص نمودن لیست حوزه‌های نرم افزاری و بهینه سازی های مورد نیاز سازمان می‌نمایند. با توجه به این شرایط، مشخص می گردد که نیاز سازمان چه حوزه و چه مجموعه‌ای از نرم‌افزارها‌ و بستر ها می‌باشد.

شرکت توسا

برآورد اندازه سازمان

بدون شک عواملی مثل تعداد کاربران و پراکندگی جغرافیایی سازمان در برآورد نیازمندی‌های نقشی کلیدی دارند. با توجه به معیارهای مختلف، کارشناسان ما نوع و تعداد سرورها و دیگر نیازمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را مشخص می کنند.

شرکت توسا

شناسایی نیاز های خاص سازمان جهت سفارشی سازی

همیشه نیازهای خاصی برای مشتریان وجود دارد که متناسب با شرایط کسب و کار آنها متفاوت می باشد. کارشناسان ما با بررسی نیازمندی‌های سازمان، موارد مختلف را بررسی کرده و برنامه اجرایی استقرار را تهیه می نمایند.

شرکت توسا

ارائه طرح پیشنهادی فنی و هزینه ها

با توجه به اقدامات انجام شده، توسا امکان ارائه پیشنهاد فنی متناسب با درخواست سازمان را به‌دست می آورد. در کنار ارائه پیشنهاد فنی، هزینه‌های لیسانس نرم‌افزار و خدمات پشتیبانی و بهینه سازی به مشتری اعلام می‌گردد.

شرکت توسا

عقد قرارداد

پس از توافقات انجام شده، قرارداد همکاری بین توسا و مشتری منعقد می‌گردد و مقدمات شروع پروژه آماده می‌شود. در این مرحله توسا بر روی تعهدات خود متمرکز می‌شود.

آخرین اخبار، مقالات و اطلاعات نرم افزارهای ما را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.

خبرنامه توسا
ثبت

آدرس:

خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی، چهارراه زایشگاه، خیابان صمدیه لباف، چهارراه اول، پارک علم و فناوری خراسان شمالی، طبقه دوم، شرکت توسعه سامانه های ارتباطی عمید (توسا)

تلفن:

۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۲ | ۰۵۸۳۲۲۱۲۰۰۴
۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۰ | ۰۵۸۳۲۲۱۱۱۶۱

پست الکترونیک:

Info@tosa.ir